Kolekcijas manā interneta veikalā būs pieejamas ierobežotu laiku, lai atbrīvotu vietu jauna dizaina kolekcijām. Ja kaut kas iepatīkas- pasūti jau šodien!

Izstrādājumi tiek izgatavoti tikai pēc jūsu pasūtījuma saņemšanas, tādejādi to daudzums ir limitēts un jums ir iespēja izcelties ar oriģināla dizaina apģērbu, kas netiek masveidā tiražēts.

Kontakttālrunis: +371 29173337

E-pasts: agnese@agnesevaliniece.lv – kaklasaites@inbox.lv

Mājaslapa: www.kaklasaites.lv – www.agnesevaliniece.lv

Seko man Facebook un Instagram

Ja vēlaties atpūsties Ziemaļvidzemē, laipni lūgti  Ābelītes – Paradies Apfelbaum

SIA “Agneses Vaļinieces radošā darbnīca”, reģistrācijas nr. LV40003720594

Visi šeit publicētie izstrādājumi ir mani autordarbi. To kopēšana vai tuvu līdzīga dizaina izstrādājumu izgatavošana NAV ATĻAUTA!

Cover for Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode
645
Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode

Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode

Agneses Vaļinieces dizaina aksesuāru salondarbnīca

Kādas kleitas modē? Smukas, puķainas un tādas kas izceļ Tevi! Un protams, manis apgleznotās kleitas ir modē😉 Viss tik skaisti zied🥰 ka arī pašai gribas ziedēt un gozēties saulītē. Tik ilgi fotogafējos ar vienu kleitu, ka saiedvesmojos apgleznot savu🥰 Pašreiz īpaši "gleznojās" savvaļas tulpīšu kleitas, bet nu tulpītes "iet uz galu" un gleznosies kaut kas cits 🙂 . Sestdien 25.maijā no 10.30-16.00 var braukt piemērīt un iegādāties unikālu, apgleznotu linu kleitu šai vasarai. Vairāk info pa tālruni.29173337. Ir ne tikai kleitas-arī pa kādam bruncim, apgleznotam Tkreklam, šallei un kaklasaitei. Kādas puķes kleitās patīk Tev? Iedvesmai kleitas var apskatīt paskrollējot manā profilā ierakstus vai www.agnesevaliniece.lvBaudam ziedēšanu!🌺🌼🌷⚘️🥀P.s. Šogad vēl piedalīšos Brīvdabas muzeja Lielajā gadatirgū-tāpēc, ja nevari atbraukt pie manis-ieplāno 1.un 2.jūniju un brauc pēc kleitas pie manis uz muzeju!P.p.s. Katrs izstrādājums ir unikāls. Izstrādājumu skaits ir limitēts.#agnesevaliniece #agnesevaļiniece #apgleznotaslinakleitas #skaistaskleitas #rokudarbs #linendresses #linenfashion #uniquefashion #handarbeit #handecraft #slowfashion #latviandesign ... See MoreSee Less
Auf Facebook anzeigen