Kolekcijas manā interneta veikalā būs pieejamas ierobežotu laiku, lai atbrīvotu vietu jauna dizaina kolekcijām. Ja kaut kas iepatīkas- pasūti jau šodien!

Izstrādājumi tiek izgatavoti tikai pēc jūsu pasūtījuma saņemšanas, tādejādi to daudzums ir limitēts un jums ir iespēja izcelties ar oriģināla dizaina apģērbu, kas netiek masveidā tiražēts.

Kontakttālrunis: +371 29173337

E-pasts: agnese@agnesevaliniece.lv – kaklasaites@inbox.lv

Mājaslapa: www.kaklasaites.lv – www.agnesevaliniece.lv

Seko man Facebook un Instagram

Ja vēlaties atpūsties Ziemaļvidzemē, laipni lūgti  Ābelītes – Paradies Apfelbaum

SIA “Agneses Vaļinieces radošā darbnīca”, reģistrācijas nr. LV40003720594

Visi šeit publicētie izstrādājumi ir mani autordarbi. To kopēšana vai tuvu līdzīga dizaina izstrādājumu izgatavošana NAV ATĻAUTA!

Cover for Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode
642
Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode

Agnese Vaļiniece Tekstils Dizains Mode

Agneses Vaļinieces dizaina aksesuāru salondarbnīca

Pelēks. Bāli pelēks. Koši pelēks, bet pelēks. Rīti, dienas, vakari, debesis un zeme- viss vienmērīgi pelēks. Ja vēlies saplūst ar ķērpjiem, meža un pļavas gariem, ar pasauli šobrīd- iegādājies kaut ko no manas Meža garu kolekcijas, kurā zirnekļu tīklu, ķērpju un sūnu nokrāsas savijas meža garu čukstos. Vai gluži pretēji- spītējot pelēkumam- iegādājies kaut ko košu no citām kolekcijām. agnesevaliniece.com/shop/Lai patīk un labi nēsājas!Mājaslapā www.agnesevaliniece.com visas apdrukātā dizaina kolekcijas papildinātas ar jauniem produktiem un ir arī jaunas kolekcijas. Ideju ir daudz un jaunie dizaini jau saradīti. Iecere ir sekojoša -ik pa pāris mēnešiem kāds dizains tiks ņemts ārā no internetveikala, lai tā vietā liktu citu dizainu, citus izstrādājumus. Tad nu ātri dodies uz agnesevaliniece.com/shop/ un iepērcies, lai nenokavētu! 🙂 Vienas kolekcijas ietvaros var sakomplektēt super garderobi ar T-kreklu, apaviem, somu, legingus, hūdiju vai kā citādi. Ieskaties, iepērcies un baudi būšanu košumā!2.Ja gribi, lai uzradu kādu dizainu konkrētiem izstrādājumiem piem., Tavai ģimenei vai draugu kompānijai- sazinies ar mani un ieģērbsim jūs visus vienāda raksta (tikai jums izgatavotā dizaina) dažādās drēbēs- gan bērnus, gan pieaugušos. Tad vasaras festivālos vai ceļojumu laikā būs vieglāk vienam otru ieraudzīt un nepazust pūlī!3. Vīrieši Jūs neesat aizmirsti. Ja gribat kādu izstrādājumu no konkrētās kolekcijas sev- uzrakstiet man un radīsim iespēju jums tādu iegūt- gan apavus, gan kreklus, gan visu citu.Kā jau iepriekš rakstīju, apdrukātā dizaina izstrādājumi tiek izgatavoti tikai pēc pasūtījuma izdarīšanas, tāpēc , lūdzu, īpaši iedziļinies mēros un pasūti sev atbilstošu apģērbu, nevis divus un tad vienu sūti atpakaļ. Esmu izvēlējusies darboties maksimāli ekoloģiski, lai nav pārprodukcijas un ja izvēlies izstrādājumus no mana piedāvātā klāsta- esi droša, sekošu līdzi, lai nebūtu simtiem vienāda dizaina krekliņu vai citu izstrādājumu. Neskatoties uz to, ka tie nav individuāli gatavots roku darbs, tie vienalga būs limitētā daudzumā, lai saglabātu unikalitāti. ... See MoreSee Less
Auf Facebook anzeigen